Ky është fustani më i bukur që ka veshur ndonjëherë Afrona – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky është fustani më i bukur që ka veshur ndonjëherë Afrona

14:54 | 24 Dhjetor 2019

Blero dhe Afrona dika muaj me parë i dhanë fund beqarisë.

Ata u martuan duke organizuar një dasmë madheshtore, ku kishin ftuar shumë miq e familjarë, përcjell ORAinfo.

E Afrona ende po mahnitet me fotot e dasmës.

Sot, ajo ka publikuar një foto me vello, e për të cilën ka thënë se ëshët fustani më i bukur që ka veshur ndonjëherë./ORAinfo/

Komento: