Ky është futbollisti që nuk do të largohet kurrë nga Reali – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky është futbollisti që nuk do të largohet kurrë nga Reali

17:11 | 31 Dhjetor 2018

Rafael Varane, pret të kalojë gjithë karrierën e tij me Real Madridin, raporton Don Balon përcjell ORAinfo.

Mbrojtësi francez i ka thënë Sergio Ramos për synimet e tij për të qëndruar me klubin dhe për të vazhduar një partneritet që mbetet ndër më të mirët në botë.

Vendimi i Varanit thuhet të jetë muzikë në veshët e Fiorentino Perez, pasi ekzekutivi i Real Madrid e sheh Varane si një koleksion në vitet e ardhshme./ORAinfo/

Komento: