Ky është futbollisti që nuk po njeh kundërshtarë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky është futbollisti që nuk po njeh kundërshtarë

10:57 | 24 Dhjetor 2018

Tre nga ekipet më të mëdha të Evropës po mbajnë sytë te ylli i Dortmund, Jadon Sancho.

Sipas Marca, Real Madrid dhe Barcelona, të cilët të dy u përpoqën të nënshkruajnë Sanço kur ai u largua nga City në 2017, kanë qenë të impresionuar me formën e të riut këtë sezon përcjell ORAinfo.

Kështu edhe Bayerni dhe kampionët e tanishëm të Bundesligës mund të përpiqen të futen në një luftë për tjetër talent të madh të Dortmundit.

Megjithatë, çdo marrëveshje potenciale për yllin e Anglisë do të duhet të presë deri në verë./ORAinfo/

Komento: