Ky është i riu që humbi jetën në aksident – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky është i riu që humbi jetën në aksident

09:26 | 13 Maj 2019

Ky është 18 vjeçari nga Tetova që humbi jetën në aksident.

Në orën 23:00 ka ndodhur një aksidеnt i rëndë në rrugën 160 në Tetovë ku një i ri 18 vjeçar ka ndërruar jetë.

Sipas informatave jozyrtare i riu që humbi jetën është Shpetim Luma ndërsa ka ngelur i lënduar rëndë E.M dhe B.Sh. të cilët me urgjencë janë dërguar në Spitalin Klinik të Shkupit.

Bashkë me to në veturë kanë qenë edhe tre vajza të cilat janë me lëndime të lehta trupore.

Komento: