Ky është momenti kur babai i vajzës 7-vjeçare që humbi jetën ra në gjunjë nga tronditja e madhe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky është momenti kur babai i vajzës 7-vjeçare që humbi jetën ra në gjunjë nga tronditja e madhe

20:57 | 02 Gusht 2022

Momenti kur babai i vajzës 7-vjeçare që humbi jetën ra në gjunjë nga tronditja e madhe.

Babai i vajzës 7-vjeçare që humbi jetën pasi u përplas në breg të detit nga gomonia, u përball me policin Arjan Tase.

Në këtë foto duket momenti kur babai i vajzës së ndjerë ra në tokë nga tronditja e madhe. Ndërsa dëshmitarët janë shprehur se drejtuesi i gomones qëndroi indiferent përgjatë gjithë kohës, dhe në pritje të policisë.

Ngjarja e rëndë tronditi mbarë opinionin publik ndodhi sot në mesditë, teksa ish-shefi i komisariatit të Himarës, Tase, po kryente manovra të rrezikshme dhe me shpejtësi në breg të detit.

Familja e 7-vjeçares është me origjinë nga Tropoja dhe ishin kthyer nga Anglia për të kaluar pushimet në atdhe. (noa al/

Komento: