Ky është orari i ri i qarkullimit për dy ditët e ardhshme – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky është orari i ri i qarkullimit për dy ditët e ardhshme

20:02 | 17 Prill 2020

Ministria e Shëndetësisë lëshon orarin ri të qarkullimit për dy ditët e ardhshme.

Ministria e Shëndetësisë, ka bërë të ditur orarin e ri të qarkullimit me qëllim të parandalimit të përhapjes së COVID-19, prej datës 18.04 deri më 20.04.

Kujojmë që në vendin tonë deri më tani janë shënuar 449 raste të prekura me koronavirus, prej tyre 79 janë shëruar plotësisht dhe 12 kanë ndërruar jetë.

Komento: