Ky fakt tregon se Inter po ia rrëmben nga duart yllin e madh Milanit

13:54 | 19 Janar 2019

Nicolo Barella, duket se do të jetë pjesë e Interi.

Bosi i Interit, Luciano Spalletti kohët e fundit ka pëlqyer një post të Instagram që konfirmoi bisedimet e nerazzurrëve për Nicolo Barella përcjell ORAinfo.

Një llogari Instagram quajtur ‘ilserpentenerazzurro’ kishte postuar një lajm që deklaroi se Inter ishte takuar me drejtuesit e Cagliarit për të diskutuar një marrëveshje të mundshme rreth Nicolo Barella.

Kujtojmë se për shërbimet e mesfushorit ishte e Intersuar Milan dhe Chelsea./ORAinfo/

Komento: