Ky fëmijë tani është një prej këngëtarëve më të njohur kosovarë, e njihni të gjithë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ky fëmijë tani është një prej këngëtarëve më të njohur kosovarë, e njihni të gjithë

14:54 | 20 Qershor 2019

Nëna e Gikos sot ka hapur arkivin e fotove të vjetra.

Në foton që e ka publikuar shihet ajo së bashku me Gjikon kur ai ishte shumë i vogël, përcjell ORAinfo.

Duket se ky imazh e ka emocionuar shumë Lirijen.

Kjo foto duket se është një ndër më të rrallat e Gjikos fëmijë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!