Ky fustan po e qet si zojë Ryva Kajtazin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky fustan po e qet si zojë Ryva Kajtazin

22:46 | 29 Korrik 2021

Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj në rrjete sociale.

Dhe, Ryva Kajtazi ka mahnitur me postimin e saj të fundit.

E veshur me një fustan glamuroz me ngjyrë të zezë, artistja shqiptare dukej për mrekulli.

Flokët e saj bionde i ka shndërruar në volum me stil të shumë viteve më parë derisa e ka përfunduar dukjen me makijazh dhe një palë take.

Komento: