Ky futbollist ishe afër nënshkrimit me Milanin, gjithçka shkatërroi Li – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky futbollist ishe afër nënshkrimit me Milanin, gjithçka shkatërroi Li

20:37 | 05 Janar 2019

Agjenti i Cristiano Biraghi konfirmon se mbrojtësi i Fiorentinës kishte qenë në bisedime me Milanin, përcjell ORAinfo.

26-vjeçari ka shënuar katër gola për Italinë, duke shënuar një gol vendimtar në Ligën e Kombeve kundër Polonisë.

Agjenti i tij Mario Giuffredi foli për Telelombardin dhe u pyet për lidhjet me Milanin.

“Çështja nuk përfundoi kurrë. Gjatë verës ne folëm me (pastaj drejtori Massimiliano Mirabelli dhe (Trajneri Gennaro Gattuso, por pastaj pronarët e klubit dhe drejtorët ndryshuar planet “, ka thënë ai.

Dera është e hapur për një rifillim potencial të negociatave me rossonerët./ORAinfo/

Komento: