Ky ishte komentatori që “qoi në këmbë studion” kur Piatek shënoi golat – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky ishte komentatori që “qoi në këmbë studion” kur Piatek shënoi golat

14:30 | 30 Janar 2019

Mbrëmë është zhvilluar ndeshja mes Milanit dhe Napolit, e ishte ekipi i rossonerëve që kaloi tutje në gjysmëfinale të Kupës së Italisë.

Komentatori dhe tifozi i famshëm i Milanit, Tiziano Crudelli ka “harxhuar” zërin e tij në studio gjatë sfidës së mbrëmshme, Milan-Napoli.

Debutimi përallor i Piatek ka bërë që Crudelli të “çmendet” në studio duke bërë spektakël me reagimet e tij.

Sulmuesi polak arriti mbrëmë që në ndeshjen e parë të cilën e filloi nga minuta e parë, të shënoi dy gola të bukur, për të kualifikuar Milanin në gjysëmfinale të kupës së Italisë.

Komento: