Ky lojtar mund të largohet nga PSG

10:01 | 10 Dhjetor 2018

Portieri i PSG. Alphonse Areola, ende nuk e kaq të qartë se çfarë do të bëjë me të ardhmen e tij.

Kjo pasi që klubi e ka vënë në dyshim negociata për një kontratë të re për të, raporton Paris United përcjell ORAinfo.

Marrëveshja aktuale e 25-vjeçarit skadon në fund të sezonit dhe francezi me PSG ishin afër një marrëveshjeje mbi një zgjatje disa javë më parë.

Kjo marrëveshje e re ende duhet të materializohet, pasi klubi vazhdon të marrë në konsideratë mundësitë e tyre për të shikuar se kush do të jetë numri një në gol sezonin e ardhshëm./ORAinfo/

Komento: