Ky mesazh tregon se Neymar po kthehet në Barcelonë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ky mesazh tregon se Neymar po kthehet në Barcelonë

20:35 | 27 Janar 2019

Frenkie de Jong ka zbuluar mesazhe të Whatsapp dërguar nga Neymar në Barcelonë në një përpjekje për ta bindur atë për të zgjedhur klubin e La Ligas mbi një lëvizje në Paris Saint-Germain.

De Jong do të bashkohet me Barcelonën nga Ajax për 65 milionë funte pasi refuzoi një lëvizje në Manchester City ose PSG përcjell ORAinfo.

Neymar më parë u ankua për mungesën e konkurrencës në Ligue 1 dhe braziliani ndjen keqardhje për largimin e tij në Paris.

De Jong thuhet se i tregoi këto shkëmbime si një mënyrë për ta bindur atë për t’u bashkuar, në Cam Nou./ORAinfo/

Komento: