Kylian Mbappe ia dedikoi golin, vdes djaloshi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Kylian Mbappe ia dedikoi golin, vdes djaloshi

16:29 | 22 Tetor 2020

Vdes djaloshi të cilit ia dedikoi golin Kylian Mbappe.

Kylian Mbappe javën e kaluar ia kishte dedikuar golin një djaloshi që ishte i sëmurë nga kanceri.

Superylli francez kishte zhveshur fanelën, duke zbuluar një mbishkrim në mbështetje të Lucas, djaloshit që po vuante nga sëmundja e rëndë.

Ky ishte dedikimi i fundit që Mbappe mund t’ia kishte bërë atij, ngase Lucasi sot ka ndërruar jetë.

I mërzitur dhe dëshpëruar me këtë është ylli francez ka bërë një dedikim prekës për Lucasin e vogël që sot ka ndërruar jetë.

Komento: