Labi e Qëndresa kanë dalur bashkë, zonja mori tërë vëmendjen me pamjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Labi e Qëndresa kanë dalur bashkë, zonja mori tërë vëmendjen me pamjen e saj

20:40 | 22 Maj 2020

Ajo është një prej emrave më të përfolur në publik.

Qëndresa Bajrami u bë e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit, shkruan ORAinfo.

Ajo është gjithmonë e komentuar dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Labin dhe si gjithmonë po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: