Labi e Qëndresa nuk po i ndalin shëtitjet, por kush po kujdeset për vajzën e tyre? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Labi e Qëndresa nuk po i ndalin shëtitjet, por kush po kujdeset për vajzën e tyre?

16:38 | 21 Prill 2019

Qëndresa Bajrami është gruaja e moderatorit të mirënjohur, Labinot Gashit.

Ajo është shumë e komentuar në media e në publik e sidomos tani në kohën kur është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Para pak muajve Qëndresa dhe Labi u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

E sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se kanë dalur bashkë, edhe vajzën e kanë me vete.

Duket se ata të dy janë prindër shumë të kujdesshëm./ORAinfo/

Komento: