Labi ishte moderator i dasmës, por Qëndresa e mori gjithë vëmendjen me këtë veshje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Labi ishte moderator i dasmës, por Qëndresa e mori gjithë vëmendjen me këtë veshje

00:06 | 11 Maj 2022

Qëndresa dhe Labi janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe kanë një vajzë, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Ata mbrëmë ishin pjesëmarrës në dasmën e bokserit kosovar, Haxhi Krasniqi.

Labi ishte moderator i dasmës, ndërsa vëmendjen e mori gruaja e tij, Qëndresa.

E veshur me fustan të shkurt e me stil, Qëndresa ka shkëlqyer në këtë dasmë. /ORAinfo/

Komento: