Labi kujdeset për vajzën, ndërsa Qëndresa për… – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Labi kujdeset për vajzën, ndërsa Qëndresa për…

09:45 | 03 Shtator 2019

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, ata i gjejmë shumë aktivë edhe në rrjete sociale e sidomos Qëndresën.

Ata kanë zgjedhur fillimin e shtatorit për t’i kaluar pushimet.

Në një video të publikuar nga Qëndresa shihet Labi duke u kujdesur për vajzën. Këtë moment Qëndresa e ka ndarë me fansat e saj. /ORAinfo/

Komento: