Labi nuk do t’i rezistojë kësaj pamje të Qëndresës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Labi nuk do t’i rezistojë kësaj pamje të Qëndresës

23:18 | 26 Shtator 2021

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë e të zi.

Në këtë pamje ajo po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

Komento: