Labi përqafon nënën dhe vajzën, publikoi foton më emocionuese – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Labi përqafon nënën dhe vajzën, publikoi foton më emocionuese

19:59 | 31 Gusht 2019

Labinot Gashi është moderatori i njohur dhe shumë i pëlqyer kosovar.

Mori famë të madhe që në daljen e parë dhe tani ai është pjesë e pandashme e televizionit, përcjell ORAinfo.

Krahas profesionit ai është i përfolur edhe për jetën e tij private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ai ka publikuar një foto me nënën dhe vajzën e për të cilat thotë se i falënderohet Zotit për çdo ditë.

Kjo duket të jetë fotoja më e bukur e tyre./ORAinfo/

Komento: