Labi shfaqet pranë kësaj këngëtareje, Qëndresa do të xhelozojë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Labi shfaqet pranë kësaj këngëtareje, Qëndresa do të xhelozojë

18:30 | 14 Gusht 2019

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, ata i gjejmë shumë aktivë edhe në rrjete sociale e sidomos Qëndresën.

Së fundi, Labi ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në një festë me këngëtaren e mirënjohur, Shkurte Gashin.

E kjo duket se do ta bëjë xheloze Qëndresën./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!