Lajm “bombë”, Benitez trajner në Seria A – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lajm “bombë”, Benitez trajner në Seria A

10:30 | 29 Maj 2019

Rafael Benitez, mund të përfundojë në Seria A.

Roma është në kërkim të një trajneri të ri për sezonin e ardhshëm ,

Kjo skuadër ka pasur kohët e fundit kontakte me Gasperinin i cili sapo mbylli një super sezon me Atalantën duke i kualifikuar bergamaskët për herë të parë në Champions.

Por së fundmi në skenë ka dalë edhe emri i trajneri të Newcastle Rafael Benitez. Ky i fundit më parë ka drejtaur Interin dhe e njeh mjaft mirë Serinë A.

Komento: