Lajm “bombë”, Coutinho kthehet në Liverpool – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lajm “bombë”, Coutinho kthehet në Liverpool

23:03 | 14 Maj 2019

Coutinho mund ta bëjë një kthim dramatik në Liverpool

Liverpool duhet të eksplorojë mundësinë e rikthimit të Philippe Coutinho, thotë Phil Thompson.

Ish-kapitenin i Reds zbulon se braziliani mund të vesh përsëri fanellën e Liverpoolit në afatin kalimtar të verës, përcjell ORAinfo.

Thompson ka sugjeruar gjithashtu që Jurgen Klopp mund të ri-nënshkruajë brazilianin për gjysmën e çmimit që ai e ka shitur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!