Lajm “bombë” i mbrëmjes !! Sarri trajner te gjiganti italian – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lajm “bombë” i mbrëmjes !! Sarri trajner te gjiganti italian

22:15 | 22 Shkurt 2019

Gjigantët e Serie A, Roma thuhet se janë duke u përgatitur për jetë nënurdhrat e Maurizio Sarri pasi duket i etur dhe i bindur se italian do të jetë menaxher i tyre i ardhshëm shumë shpejt përcjell ORAinfo.

Sarri po lufton në Chelsea dheai mund të largohej nga pala e Londrës në javën e parë të marsit nëse rezultatet nuk shkojnë mirë në Chelsea.

Roma tashmë planifikojnë për jetë nën udhëheqjen e Sarrit dhe në takimin që u zhvillua mes tij dhe Franco Baldini pa drejtuesin të kërkojë një pagë prej 6 milion euro, por romakët janë të përgatitur të paguajnë pak më shumë se 4 milionë euro./ORAinfo/

Komento: