Lajm “bombë”, ja ku po transferohet Icardi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lajm “bombë”, ja ku po transferohet Icardi

00:00 | 17 Korrik 2019

Mauro Icardi, është duke u stërvitur vetë, ndërsa pret një largim nga Interi këtë verë, raporton Tuttosport.

Ndërsa skuadra e Interit ka udhëtuar në Azi për një turne para sezonit, Icardi ka mbetur në Itali, përcjell ORAinfo.

Argjentinasi 26-vjeçar ndërkombëtar është lidhur me një lëvizje në Juventus ose Napoli./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!