Lajm “bombë”, ky mund të jetë i ri i Realit

16:19 | 19 Janar 2019

Agjenti i futbollit, Giovanni Branchini ka zbuluar se Massimiliano Allegri ndoshta një ditë mund të udhëheqë Real Madridin përcjell ORAinfo.

Duke folur me Rai Sport në një intervistë të fundit, Branchini u pyet për lidhjet e Allegrit me Real Madridin dhe ai u përgjigj: Allegri për Real Madridin? Nuk ka asgjë konkrete, por është një hipotezë e besueshme, nuk do të isha i habitur “.

Kur u pyetën për lidhjet e Allegrit me Bayern Munichun, Branchini tha: “Të shkoj në Bayern? Nuk mendoj kështu. Ata zakonisht fokusohen në trajnerët gjermanë”,ka thënë Branchini./ORAinfo/

Komento: