Lajm “bombë ” nga Italia,Mirabelli te gjiganti evropian – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lajm “bombë ” nga Italia,Mirabelli te gjiganti evropian

23:40 | 10 Shkurt 2019

Ish-drejtori sportiv i Milanit Massimiliano, Mirabelli mund të jetë në rrugën e tij për në Romë si zëvendësim i Monçit, raportojnë mediat në Itali.

Monchi ka qenë subjekt i shumë kritikave dhe vazhdimisht është i lidhur me një kthim në Spanjë, me të cilin Barcelona ka thënë se do ta dëshirojë atë përcjell ORAinfo.

Romët tashmë po rreshtojnë opsione të tjera në rast se drejtori i famshëm largohet dhe ka bërë kontakt me Mirabellin./ORAinfo/

Komento: