Lajm “bombë”!Mourinho trajner te gjiganti i madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lajm “bombë”!Mourinho trajner te gjiganti i madh

18:14 | 26 Janar 2019

Jose Mourinho është paralajmëruar se nuk do të jetë e lehtë për të gjetur një klub që ai pëlqen, por Ramon Calderon thotë se ish-trajneri i Manchester United mund të emërohet trajner i Real Madridit përcjell ORAinfo.

Presidenti i ish-Blancos tha për Love Sport Radio: “Një klub që ka mundësinë të fitojë tituj dhe gjithashtu paratë, mendoj se ai është më i paguari sot në botë, andaj jo shumë klube mund ta marrin atë. Ai është ideal për Real Madridin”, ka thënë Calderon./ORAinfo/

Komento: