Lajm fantastik për Milanin, sapo zyrtarizoi transferimin e shumëpritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lajm fantastik për Milanin, sapo zyrtarizoi transferimin e shumëpritur

16:04 | 31 Janar 2019

Sot ekipi i Milanit bëri një hap shumë të rëndësishëm duke transferuar këshru një qendërmbrojtës të ri.

Ka qenë një çështje spekulimi gjatë dy javëve të fundit, por tani është zyrtarisht.

Qendërmbrojtësi, Tiago Djalo (18) ka lëvizur nga klubi portugez në AC Milan në një kontratë të përhershme dhe do të bashkohet me ekipin Primavera./ORAinfo/

Komento: