Lajm i keq për Rossonerët, po u largohet super-mesfushori – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lajm i keq për Rossonerët, po u largohet super-mesfushori

20:15 | 12 Shkurt 2019

Jose Mauri është lojtati i Milanit e që pritet ta përfundojë kontratën e tij këtë verë.

Ai është afruar marrëveshjes së tij me ekipin nga Meksika Cruz Azul, përcjell ORAinfo.

Ndonëse mesfushori ende është në bisedime, mediat italiane thonë se e ardhmja e tij pritet të jetë në Meksikë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!