Lajm i madh, ja ku po transferohet Fekir – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lajm i madh, ja ku po transferohet Fekir

23:12 | 12 Korrik 2019

Real Betis janë në kërkim të yllit të Lyon , Nabil Fekir në rast se Giovani Lo Celso largohet këtë verë, raporton Marca.

25-vjeçari është në vitin e fundit të kontratës së tij në Ligue 1 dhe është në këtë kontekst që Los Verdiblancos mund të kërkojë të bëjë një marrëveshje, përcjell ORAinfo.

Ylli i Francës është një lojtar kyç për Lyon dhe nuk ka gjasa që ata do të lejojnë që ai të largohet me çmim të lirë, por Betis mund të ketë fuqinë e tyre të transferimit të fryrë shumë nga shitja e Lo Celso.

Fekiri thuhet në raport që të jetë i gatshëm për idenë e vazhdimit të karrierës së tij në Spanjë, i cili mund të sigurojë kuadrin për një lëvizje./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!