Lajm i madh, ja kur starton nënshkrimi i ri te Milan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lajm i madh, ja kur starton nënshkrimi i ri te Milan

16:41 | 11 Janar 2019

Nënshkrimi i ri i AC Milan, Lucas Paqueta do të startojë aventurën e tij të rossonerëve kundër Sampdorias nesër, raporton MilanNews përcjell ORAinfo.

Ylli brazilian i është bashkuar Rossonerëve më parë këtë muaj dhe Gattuso është i gatshëm t’i japë atij një mundësi nesër kur rossonerët udhëtojnë në Genoa për fazën e fundit të 16-të të Kupës së Italisë.

Talenti i ri brazilian është gjykuar në mes të parkut gjatë trajnimit të sotëm në qendrën sportive të Carnago. Prandaj, ka shumë shanse për ta parë atë duke debutuar për nesër në Serie A.

Kjo është formacioni i mundshëm i Milanit: Reina; Conti, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Bakayoko, Paqueta; Castillejo, Higuain, Calhanoglu./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!