Lajm i papritur, ja çfarë po ndodh me Balotellin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lajm i papritur, ja çfarë po ndodh me Balotellin

16:33 | 06 Janar 2019

Transferimi i Mario Balotellit në Olympique Marseille mund të kthehet në dyshim, pasi trajneri Rudi Garcia është në prag të shkarkimit përcjell ORAinfo.

Balo pritet të përfundojë kontratën e tij me Nice me pëlqim të përbashkët gjashtë muajsh kështu që ai mund të jetë i lirë të negociojë kushtet personale dhe të lëvizë si agjent i lirë.

Ai ishte vendosur të gjithë për Marsejën, por situata është në fluks pas humbjes së sotme 2-0 ndaj skuadrës së katërt të ASF Andrezieux-Boutheon.

Më pas do të varet nga taktiku i ri nëse Balotelli do të transferohet ose jo./ORAinfo/

Komento: