Lajm i papritur, ja ku po transferohet Rodriguez – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lajm i papritur, ja ku po transferohet Rodriguez

23:44 | 12 Korrik 2019

Me Antoine Griezmann që u transferua në Barcelonë, Atletico Madrid mund të kthehet te James Rodriguez si një zëvendësim i mundshëm, thotë El Larguero.

Rodriguez është kthyer në Real Madrid pas dy vitesh në huazim në Bayern Munich dhe ai kërkohet nga ish trajneri i tij Carlo Ancelotti në Napoli, përcjell ORAinfo.

Megjithatë, Napoli është e prirur për Madridin që të ulë kërkesat e tyre për lojtarin kolumbian, i cili tani po del si një opsion për Atleticon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!