Lajm i papritur, Sarri te ROMA? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lajm i papritur, Sarri te ROMA?

16:06 | 22 Shkurt 2019

Maurizio Sarri ka mohuar mbajtjen e diskutimeve me zyrtarët romë për shkëmbimin e Stamford Bridge për Stadio Olimpico përcjell ORAinfo.

Një raport në Italinë, pretendoi se trajneri i Chelseat u takua kohët e fundit me presidentin e Romës James Pallotta dhe këshilltarin e klubit Franco Baldini për të folur për zëvendësimin e Eusebio Di Francesco.

Sarri është nën presion për rezultate të dobëta të fundit, por menaxheri ka këmbëngulur që ai ka në plan një qëndrim të gjatë në Chelsea dhe mohoi kontaktin me Romën./ORAinfo/

Komento: