Lajm i zi për familjen Gashi, ndërron jetë djali i tyre 12 vjeҫar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
-1 °C

Lajm i zi për familjen Gashi, ndërron jetë djali i tyre 12 vjeҫar

19:48 | 08 Shtator 2019

Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur gjatë ditës së sotme.

Gëzim Gashi është djali 12 vjeҫar i cili ndërroi jetë.

Gëzimi vdiq pas një sëmundje të rëndë të quajtur tumor në tru.

Gëzimi ishte sëmur para disa javeve dhe familja e tij e kishin derguar menjëherë për ta kontrolluar ne spital, dhe aty mjeket kaëe konstatuar se vogëlushi vuan nga nje tumor i cili është duke u rritur në mes trurit të vogël dhe të atij të madh.

Komento: