Lajm jo i mirë për vajzat, Ardian Bujupi prezanton të dashurën

13:43 | 08 Dhjetor 2018

Ardian Bujupi është këngëtari shqipar por që karrierën e tij e zhvillon më shumë në Gjermani, atje ku është rritur.

Edhe pse jeton dhe punon më shumë atje ai ka publikuar edhe shumë këngë e duete në gjuhën shqipe, dhe secila prej tyre është pëlqyer shumë nga
publiku, përcjell ORAinfo.

Ai njihet si njëri nga këngëtarët më të pëlqyer nga vajzat, kjo për shkak të zërit dhe të dukjes së tij.

Mirëpo, ai sot ka postuar një fotografi me një vajzë në krahë, e qe duket se është e dashura e tij./ORAinfo/

Komento: