Lajm katastrofal për Xherdan Shaqirin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lajm katastrofal për Xherdan Shaqirin

23:58 | 18 Mars 2019

Xherdan Shaqiri është lenduar.

Xherdan Shaqiri do të mungojë në ndeshjet e para të Zvicrës në kualifikueset për “Euro 2020”.

Lajmin e ka bërë të ditur “Sky Sports News”, që raporton se shqiptari ka probleme me ijë dhe do t’i humbasë ndeshjet me Gjeorgjinë (23 mars) dhe Danimarkën (26 mars), transmeton Gazeta Express.

“Anësori i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, do të mungojë për ndeshjet e para kualifikuese të Zvicrës për “EURO 2020” për shkak të një problemi me ijë”, raporton “Sky Sports News”

Zvicra gjendet në grupin D me Danimarkën, Gjeorgjinë, Irlandën dhe Gjibraltarin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!