Lajm shumë i keq për Ajaxin nga Cristiano Ronaldo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lajm shumë i keq për Ajaxin nga Cristiano Ronaldo

15:00 | 15 Mars 2019

Ajaxi duket se ka marrë një lajm të keq nga Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo ka një bilanc fantastik të golave në ballafaqime me Ajaxin në Ligën e Kampionëve.

Cristiano Ronaldo do të paraqesë rrezikun kryesor për Ajaxin në duelin e tyre me Juventusin në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Sulmuesi portugez po ashtu ka bilanc të shkëlqyeshëm në duelet me holandezët në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Ronaldo ka shënuar 7 gola kundër Ajaxit.

Ai ka realizuar më shumë vetëm ndaj Bayern Munichut (9) dhe ekipit të tanishëm Juventus (10).

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!