Lajm shumë i keq për Real Madridin, po largohet super-ylli nga skuadra – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lajm shumë i keq për Real Madridin, po largohet super-ylli nga skuadra

14:13 | 12 Shkurt 2019

Duket se Real Madridi do të përballet me një largim të madh.

Marcelo është duke u lidhur me një largim nga Real Madridi në fund të sezonit.

Marcelo po kërkohet nga Juventusi, andaj Real Madridi është duke u përgatitur për shitjen e tij.Por, mbrojtësi brazilian ka thënë se ai mund të largohet nga madrilenët vetëm me një kusht.

“Do të largohem nga Real Madrid, kur nuk do të jem më i mirëpritur në klub”, tha ai në pjesën e dytë të një interviste me Esporte Interativo”.

“Unë i besoj vetes dhe punës që bëj, kur unë do të jem i trishtuar, do të largohem, tani për tani nuk kam menduar kurrë për këtë, besoj më shumë se çdo person tjetër dhe nuk kam asnjë arsye për të ndryshuar ekipin tani.”, ka vazhduar më tej Marcelo.

Komento: