Lajme të këqija nga Vedat Muriqi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lajme të këqija nga Vedat Muriqi

14:45 | 05 Dhjetor 2020

Vedat Muriqi nuk është gati.

Vedat Muriqi vazhdon të jetë jashtë për probleme muskulore.

Sulmuesi i Kombëtares u dëmtua në fund të muajit nëntor dhe është raportuar se do të mungojë së paku 15 ditë.

Ai nuk ia ka dal të rikuperohet për sfidën me Spezian, derisa raportohet se do të mungojë edhe javën e ardhshme.

Në sulm për Lazion starton i padiskutueshmi, Ciro Immobile.

Komento: