Lajme të rreme për PDK-në po shpërndahen nga faqja “Me Ramushin Kryeministër” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lajme të rreme për PDK-në po shpërndahen nga faqja “Me Ramushin Kryeministër”

12:05 | 18 Prill 2019

Faqja “Me Ramushin Kryeministër” shpërndanë lajme të rreme për PDK-në.

Një faqe me emrin “Me Ramushin Kryeministër” ka nisur që një kohë të shpërndajë lajme të rreme.

Në faqen e saj në Facebook ajo po shpërndanë gjoja lajme me deklarata të shpikura nga anëtarët e Partisë Demokratike të Kosovës, pastaj të Partisë Social Demokrate.

Kryesisht lajmet vijnë nga një faqe me emrin barcashqip. net.

Në të ka edhe lajme pozitive, por jo të vërteta për Ramush Haradinajn.

Nuk dihet se kush e mbanë këtë faqe, por nëse shikohet përmbajtja, me gjasë ajo mirëmbahet nga aktivistët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!