Lajmërohet Adrian Gaxha, shikoni si po duket tani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lajmërohet Adrian Gaxha, shikoni si po duket tani

23:55 | 18 Tetor 2020

Adrian Gaxha është këngëtari shqiptar nga Maqedonia dhe që u bë i njohur për publikun që në daljen e parë në skenë.

Që nga fillimi ai solli për publikun vetëm hite të padiskutuara që mbetën përherë në kujtesën e dëgjuesve.

Adriani ka një kohë që po mungon me këngë të reja, e poashtu edhe me postime në rrjete sociale.

Mirëpo, së fundi ai ka postuar një imazh e ku duket se ka ndryshuar këtë kohë sa nuk ka qenë aktiv./ORAinfo/

Komento: