Lajmërohet më në fund Nora, shikoni çka bën pas ndarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lajmërohet më në fund Nora, shikoni çka bën pas ndarjes

22:01 | 14 Shtator 2019

Nora dhe Robert Berisha para pak javëve i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Lajmin e ka bërë publike ky i fundit përmes një postimi në Instagram.

E pas ndarjes në publik u diskutua një lidhje e re e Robertit.

Kjo duket që s’po ia prish qejfin Norën pasi sonte ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se po feston sonte./ORAinfo/

Komento: