Lajmi “bombë” i mbrëmjes, Gattuso trajner te gjiganti i madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lajmi “bombë” i mbrëmjes, Gattuso trajner te gjiganti i madh

20:22 | 31 Maj 2019

Gattusso, mund të përfundojë si trajner i Lazios.

Derisa Inzaghi po lidhet me një lëvizje në drejtim te Milan, Lazio po fillon të shikojë alternativat për stol përpara sezonin e ardhshëm.

Siç është raportuar nga La Repubblica, tensioni ka dalë midis presidentit Lotito dhe Inzaghi, përcjell ORAinfo.

Prandaj, ish-menaxheri i Milanit, Gennaro Gattuso mbetet një kandidat i fortë për të marrë stolin e Lazios, edhe pse do të ishte relevante vetëm nëse Inzaghi vendos të largohet nga klubi./ORAinfo/

Komento: