Lajmi “bombë” i mbrëmjes, Sanchez në Seria A ? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lajmi “bombë” i mbrëmjes, Sanchez në Seria A ?

22:59 | 17 Gusht 2019

Alexis Sanchez, mund të përfundojë te Inter.

Interi po mendon ta transferojë sulmuesin kilian, Alexis Sanchez pasi dështoi ta bëjë një gjë të tillë me Edin Dzekon.

Sipas Gianluca Di Marzio, Dzeko tashmë ka vazhduar kontratën me skuadrën nga kryeqyteti italian.

Opsionet tjera për skuadrën e Interit janë, Fernando Llorente, Ante Rebic dhe një shkëmbim i mundshëm mes Milik të Napolit dhe Mauro Icardit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!