Lajmi “bombë” i mbrëmjes, Savic arrin marrëveshje me gjigantin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lajmi “bombë” i mbrëmjes, Savic arrin marrëveshje me gjigantin e madh

19:59 | 21 Maj 2019

Sky Sport Italia dhe Goal.com zbulojnë që Juventusi është afër për të nënshkruar mesfushorin e Lazios, Sergej Milinkoviç-Saviç.

Sky sqaron se Juve po lëvizin në një mënyrë shumë vendimtare për Milinkoviç-Savic, i cili mbetet një objektiv serioz nga vera e kaluar,përcjell ORAinfo.

Transmetuesi shton një marrëveshje të ashpër është arritur mes klubit dhe lojtarit.

Bardhezinjtë tani duhet të negociojnë me presidentin e Lazios Claudio Lotito, i cili dikur tha se serbi kishin një çmim prej 100 milion euro./ORAinfo/

Komento: