Lajmi i Fundit : Aksident i rëndë, përplasen dy vetura, ka të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lajmi i Fundit : Aksident i rëndë, përplasen dy vetura, ka të lënduar

17:59 | 31 Dhjetor 2018

Numri i aksidenteve është rritur shumë në javët e fundit.

Një aksident trafiku ka ndodhur para mbrëmjes në fshatin Samadraxhë të Suharekës.

Katër persona kanë mbetur të lënduar pas përplasjes së dy veturave, njofton Klan Kosova.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

“Aksidenti ka ndodhur për shkak të mosrespektimit të shpejtësisë dhe shenjave të komunikacionit. Katër personat e lënduar janë duke u trajtuar në Emergjencën e Spitalit të Prizrenit dhe janë jashtë rrezikut për jetë”, ka thënë Gashi përmes telefonit për klankosova.tv.

Komento: