LAJMI I FUNDIT: Dështon transferimi i De Ligt te skuadra e madhe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

LAJMI I FUNDIT: Dështon transferimi i De Ligt te skuadra e madhe

15:44 | 20 Maj 2019

Barcelona,ka dështuar në garën për të nënshkruar mbrojtësin e Ajaxit Matthijs de Ligt, raporton ESPN.

Kampionët spanjollë nuk kanë mundur të bien dakord për një marrëveshje për 19-vjeçarin, i cili ka hapur derën për largim nga Ajaxi,përcjell ORAinfo.

Agjenti i De Ligt Mino Raiola është duke kërkuar një rrogë të madhe për klientin e tij dhe Barca është në rrezik të dështojë pas muajsh negociatash./ORAinfo/

Komento: