Lajmi i fundit: Gjendet e vdekur një grua – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lajmi i fundit: Gjendet e vdekur një grua

12:30 | 13 Mars 2019

Gjendet e pajetë një grua e moshës 75 vjeçare në Tiranë.

Rreth orës 09:50, në një arë në Lundër, është gjetur pa shenja jete një shtetase rreth moshës 75 vjeçe, ende e paidentifikuar.

Burime nga policia bëjnë me dije se nga kqyrjet në trup nuk rezulton të ketë shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Dyshohet e paraprake janë që 75-vjeçarja të ketë ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!